görüş

JamesEdition lüks yaşam tarzı karşısında satış ve kiralama için öğeleri bulmak için alıcılar sağlar. Bizim listeleri üstün envanter ve itibar için seçilen seçilen profesyonel bayi, geliyor. JamesEdition eskiden Jameslist olarak biliniyordu. Web sitesi ve konsept hala aynı olsa da, ismi 1 Şubat 2013 tarihinde JamesEdition.com bir güncelleme zevk.
DÜNYANIN EN ZEKI LÜKS PAZARI.

JamesEdition taramak ve dünyanın dört bir yanından gelen otomobil, yat, saat, jet, helikopter ve motosiklet satıcıları tarafından yerleştirilen listeleri karşılaştırmak, ziyaretçilerin arama sağlar.

Biz hiçbir komisyon almak ve herhangi bir işlem yer almayan, alıcı ve satıcı bağlamak. Biz şeffaf, küresel pazarlar oluşturmak için internette gücüne inanıyoruz.

Sınır ötesi satın alma, arbitraj ve diğer gelişmiş taktik yıllardır zeki alıcılar cephanelik olmuştur. JamesEdition herkese kadar bu possibilites açar. Bizim odak yapılacak büyük fırsatlar sağlayan bakılmaksızın dünyanın neresinde bir araya alıcı ve satıcı getirmektir.

BEST DEALS

JamesEdition ürün kategorileri arasında yayılan ve dünya çapında bayilerinden high-end ürün sunmak için dünyanın ilk pazar olduğunu. Bizim son teknoloji bu sizin denizaltı gelen denizaltılar için arıyoruz ne olursa olsun mümkün olan en iyi anlaşma olsun sağlamak, bulmak ve listeleri karşılaştırmak sağlar.

MÜNHASIRLIK

JamesEdition inanılmaz listeleri hak ettikleri şekilde ve alıcılar aradıkları tam olarak ne bulmak görücüye olduğundan emin olmak için her kategorinin sadece high-end üzerinde duruluyor. Biz yeterince “James” sağlamak için her bayi ve liste ekran.

ŞIRKET

JamesEdition high-end ürünler için gerçekten küresel bir pazar eksikliği yararlanmak için özellikle kurulmuştur. Yazdırma ortamı veya sanayi grupları geleneksel bağları olmadan faaliyet, bizim bayilere ve ziyaretçilere mümkün olan en iyi hizmeti sunan odaklanabilirsiniz. Biz Londra, Frankfurt, Singapur ve Boston’da Stokholm, İsveç merkez ve temsil ile, bizi diğerlerinden ayıran, dünya çapında bir perspektife sahip. JamesEdition başarılı girişimler kanıtlanmış bir sicili olan girişimcilerin deneyimli bir grup tarafından kurulmuştur, biz özel güçlü mali desteğiyle aittir.

Daha fazla bilgi edinmek için okumak Sık Sorulan Sorular veya bize ulaşın .

JamesEdition AB
Birger Jarlsgatan 57A
113 56 Stockholm, İsveç
E-posta: info@jamesedition.com
Telefon: +46 (0) 70 149 67 46

You must be logged in to post a comment.